POOD / ЛАВКА

korv / корзина
tellimisleht / оформление

 

Privaatsuspoliitika

Oleme pühendunud oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsuse kaitsmisele ning oleme välja töötanud privaatsuspoliitika kliendiandmete kogumise, kasutamise, avalikustamise, edastamise ja säilitamise osas.
Andmete maksimaalne salvestusperiood on 365 päeva pärast viimast ostu meie veebisaidil.


Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogume isikuandmeid veebipoe kaudu teenuse osutamiseks, et tagada tellimuste kättetoimetamine ja kohustuste täitmine ostjale. Töötleme kliendi isikuandmeid kontaktandmetena, õigemini kliendi nime, telefoninumbri, e-posti aadressina, pangakaardi andmed ja arvelduskonto number.
OÜ MAKKUNSTIKOOL ettevõte on isikuandmete töötleja, maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed edastame volitatud töötleja Maksekeskus AS-le


Isikuandmete kohta teabe jagamine

  • Paki saatmiseks vajate oma telefoninumbrit, teie määratud kauba suurust ja tüüpi ning valitud postiterminali. Me kasutame neid andmeid Smartpostiga töötamiseks.
  • Toote ostmisel vajate makse kindlustamiseks oma eesnime, perekonnanime, pangakaardi numbrit ja arve numbrit. Kasutame seda teavet, et saaksite kauba eest maksta. Operatsiooni korraldaja on Maksekeskus AS.
  • Meil on vaja teie nime ja e-posti aadressi, et saaksime teile vajadusel sõnumi saata või spetsiaalset tagasisidet saada. See on vajalik pakkumiste või konfliktide korral. Me ei jaga seda teavet.
  • Nimi, perekonnanimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Tulevaste ostude jaoks vajame allahindlusi ja soodustusi. Seda teavet on vaja ka ostutšeki saatmiseks. See teave salvestatakse 365 päeva pärast viimast ostu meie poest. Ja siis eemaldatakse see igaveseks.

Muude andmete kogumine

Samuti kogume andmeid oma veebisaidil ja veebipoes klientide tegevuse kohta ning kasutame neid klientide eelistuste määramiseks.


Isikuandmete kasutamine

Kliendiandmeid kasutatakse tellimuste kohaletoimetamise tagamiseks ja veebipoes ostu sooritamisel kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
Samuti võime kogutud isikuandmeid kasutada uudiskirja kaudu klientide teavitamiseks parimatest pakkumistest letering.ee Uudiskirja tellijad saavad end igal ajal saajate nimekirjast kustutada.

 


Isikuandmete muutmine

Pärast ostmist võite paluda oma isikuandmed kustutada, andmete kustutamiseks kirjutage e-kiri aadressile info@lettering.ee, märkides oma tellimuse numbri. Isikuandmete kaitse
LETTERING.EE võtab klientide isikuandmete kaitsmiseks kõik ettevaatusabinõud, sealhulgas administratiivsed ja tehnilised. Ainult volitatud isikutel on juurdepääs andmete muutmisele ja töötlemisele.


Turvalisus

Kõiki veebipoes tehtud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Krüpteeritud andmeedastuskanal pankadega tagab ostja isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.


Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

OÜ MAKKUNSTIKOOL jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitika tingimusi, teavitades sellest oma kliente. Kui teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@lettering.ee

 

OÜ MAKKUNSTIKOOL 
REG: 16047995 
VAT: EE102297038

Kuldnoka 6-10,
10619, Tallinn, 
Estonia.

+372 53636322
info@lettering.ee

OÜ MAKKUNSTIKOOL 
REG: 16047995 
VAT: EE102297038
Kuldnoka 6-10,
10619, Tallinn, Estonia.

OÜ MAKKUNSTIKOOL  / REG: 16047995 
Kuldnoka 6-10, 10619, Tallinn, Estonia.